Mgr. Jiří Šupa - psychoterapeut
Mgr. Jiří Šupa, Ph.D. - soukromá psychoterapeutická praxe

Principy

Kontinuální vzdělávání  

V roce 2012 jsem ukončil postgraduální vzdělávání v psychologii (titul Ph.D.), stejně tak jako výcvik v rodinné terapii psychosomatických poruch u MUDr. Chvály a PhDr. Trapkové-Chválové (4 letý výcvik). Předtím jsem absolvoval výcvik SUR (4,5 let), v jehož rámci jsem získal certifikát psychoterapeuta od European Association of Psychotherapy.  Absolvoval jsem také 1,5 letý výcvik v neverbálních technikách jako je arteterapie, dramaterapie a muzikoterapie. Stále navštěvuji další kurzy a semináře, protože jsem přesvědčený, že člověk se učí až do konce svého života. 

Etický kodex psychoterapie

Při psychoterapii se řídím etickým kodexem European Association of Psychotherapy,  (http://old.lf3.cuni.cz/etika/eticky_kodex_ceske_psychoterapeuticke_spol.pdf), který zavazuje psychoterapeuta k mlčenlivosti, k práci v rámci svojí odbornosti a zcela jasně stanovuje zásady vyjasňující psychoterapeutický vztah.

Dialog

Dialogu rozumím jako rozhovoru dvou lidí, při kterém vznikají nové myšlenky. Proto, abychom mohli dialog vést, musíme nejen mluvit, ale také naslouchat. Zdánlivě jednoduché, že? Mnohdy však slyšíme to, co chceme slyšet a nikoliv to, co druhý říká. A někdy nechceme raději slyšet nic a vedeme monolog. Vedení dialogu, kde oba, terapeut i klient, nejen mluví, ale také si navzájem naslouchají, vytváří prostor pro objevení nových možností a zdrojů. Věřím tomu, že každý z nás má určité zdroje, ze kterých čerpá sílu pro svoje žití. Mohou to být hodnoty, sny, přání, které, když dostanou příležitost, nás mohou dále vést, pomáhat nám žít a uskutečňovat změny v životě.

telefonek

775 118 311

zavinac

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

domecek

Psychoprofi
Mrkosova 35
Brno-Židenice

kompas

Mapa
Byl jsi dneska tátou?

celý článek

Seminář pouze pro tatínky!

Hledáte způsob, jak být ve vztahu se svým synem nebo dcerou? Chcete sdílet svoje zkušenosti a najít zdroje pro rozvoj otcovství ve Vašem životě?

Pro koho? Jsou vítáni muži, kteří chtějí více žít svoje rodičovství, aby si svůj vztah...Dny duševního zdraví v Brně 1.-9.10.2015

celý článek

Sdružení Práh opět pořádá Dny duševního zdraví v Brně. Více informací najdete na www.prah-brno.cz. Během celého týdne funguje anonymní bezplatná psychiatricko-psychologická poradna a sociální poradna na Štěpánské 12 od 13:00-19:00.

Program:

1.10. 18:00 Vernisáž...

Všechny aktuality >>